Vanaf 1 juli zal De Honneurs uit Nijmegen de nieuwe zakelijke hospitality partner zijn van N.E.C. De komende twee jaar zal het cateringbedrijf alle leden van de businessclub en OSRN op wedstrijddagen in de watten leggen met hun unieke cateringconcepten, culinaire expertise en uitmuntende service.
De Honneurs: Createurs d'ambiance
Het Nijmeegse bedrijf staat bekend om het organiseren van hoogwaardige catering en evenementen op locatie. Van betoverende bruiloften tot professionele bedrijfsevents. Kwaliteit en gastvrijheid staat bij De Honneurs voorop. Joris Kuik, eigenaar en oprichter van De Honneurs: “We kijken uit naar een prachtig seizoen vol onvergetelijke momenten en bijzondere ontmoetingen, samen met N.E.C. en haar businessclub- en OSRN-leden.
Robin Faber, commercieel manager van N.E.C. Nijmegen: “De Honneurs heeft zich in de regio bewezen als een betrouwbare en hoogwaardige partner in hospitality. Deze samenwerking markeert een nieuwe stap in de beleving van onze zakelijke gasten, waarbij kwaliteit, klantgerichtheid en service voorop staan.”
YveY is en blijft betrokken bij de club
N.E.C. wil via deze weg haar waardering uitspreken naar huidige hospitality partner YveY. In lastige tijden voor de club heeft YveY, en zeker ook eigenaar Daniel Frankenhuis, de club geholpen en haar loyaliteit getoond. Daarom is de club blij dat YveY betrokken blijft.
YveY zal komend jaar verantwoordelijk blijven voor de uitvoering van de banqueting op niet-wedstrijddagen en de gehele publiekscatering tijdens de wedstrijden in de Goffert. Het team staat voor u klaar om te helpen bij het organiseren van evenementen in de Goffert. Van een kleine vergadering tot grootschalige feesten, het team maakt het tot een succes!
Daniel Frankenhuis, eigenaar YveY: “Met veel trots kijk ik terug op de afgelopen jaren, waarin wij de club hebben zien groeien. Ook wij zijn blij nauw verbonden te blijven met de club en kijken uit naar een mooi seizoen met bijzondere evenementen op de planning.”
Robin Faber: “Na een lastig jaar voor YveY waarin intern vele veranderingen hebben plaatsgevonden zijn we in de constructieve gesprekken tot overeenstemming gekomen om de samenwerking met één jaar te verlengen. Als club zijn we dan ook tevreden dat de kennis en ervaring m.b.t. de banqueting en publiekscatering behouden blijft.”
Wij zien uit naar een succesvolle samenwerking met De Honneurs en vertrouwen erop dat zij, samen met YveY, zullen bijdragen aan een nog betere ervaring voor alle bezoekers in de Goffert.